Postavy

12. dubna 2008 v 15:18
Postavy v Narutovy

Uchiha Sasuke
Poprvé se objevil ve: tretí kapitole
Vek: 12,pak 13
Klan: Uchiha klan
Vesnice:skrytá listová vesnice
Pozice: genin
Daboval(v anime): Sugiyama Noriaki(ten namluvil i Ishidu z Bleachu,zejo;D)
Techniky: Shishi Rendan, Kage Buyou, Kage Shuriken no Jutsu, Sharingan, Sofuushasen no Tachi,Katon Goukakyuu no Jutsu, Katon Housenka no Jutsu, Chidori,Katon Ryuuka no Jutsu
Sasuke je jeden z mála z Uchiha klanu co prezili (Uchiha klan byl jeden z nejsilnejsích klanu v listove vesnici,ale byl vyvrazden…. Sasukeho bratrem Itachim) Je nejlepsí z novácku a je povazovaný za génia. Jeho jediným snem je pomsta-pomstit svuj klan, zabit Itachiho.
Sasuke je temný a vázný ,to ho delá takovým, ze vypadá cool pro vsechny holky v jeho tríde, ale on se o to nezajímá. Sasuke se stará jenom o pomstu, tím pádem potrebuje být silný, velmi silný.
Sasuke je v týmu s Narutem a Sakurou.Ze zacátku Sasuke nebyl stastný z jeho týmu, se Sakurou mel obrovské potíze kvuli tomu, ze ho milovala a Naruto byl nejhlasitejsí ninja ve vesnici.Ale po mnoha spolecných bojích je Sasuke konecne zacal respektovat.Zvláste Naruta, kterého nejdriv povazoval za naprostého ztroskotance. Ale potom Naruto Sasukemu zachránil v boji proti Hakuovi a Zabuzovi zivot- porazil neprítele a Sasuke sám nemohl nic delat….Jeho pýcha byla zranena, ale zacal Naruta respektovat a zacal ho spíse videt jako svého rivala nez jako zbytecného ztroskotance.
Protoze je Sasuke potomek Uchiha klanu, ovládá jeho pokrocilou pokrevní linii:To mu umoznuje pouzít sharingan. S jeho Sharinganem muze Sasuke urcit oponentovu techniku a odporovat jí. Je schopný okopírovat také pohyby a pak je improvizovat, jako kdyz jednou pouzil jeden pohyb okopírovaný od Leeho.Kdyz vezmete, ze Sasuke byl vzdy velmi talentovaný ninja i pred tím nez pouzil svuj Sharingan, dostanete velmi silného ninju, který se velmi rychle zlepsuje a má dokonce vetsí potenciál.
Uzumaki Naruto
Poprvé se objevil v: 1. Kapitole
Vek: 12 pozdeji 13
Klan: zádný
Vesnice: skrytá listová vesnice
Pozice: genin
Daboval(v anime): Takeuchi Junko
Jutsu: Sexy no jutsu(premena v krásnou holku,to plati hlavne na jiraiyu a ostatní dospele ninjy z vesnice), Shihou Hapou Shuriken no Maki(házení shurikenu), Sennen Goroshi (tisíc let bolesti;), Harem no jutsu (sexy no jutsu ve velkém), Kage bunshin no jutsu(stínové klony), rasengan (rotující koule z cakry;)), Kyuichose No Jutsu (vyvolávací jutsu,Naruto umi vyvolavat zaby)
Naruto je nejhlasitejsí z celé listové vesnice. Pak je hyperaktivní, nemotorný, král vsech idiotu a sní o tom stát se Hokagem. Naruto sice není nejchytrejsí a nejtalentovanejsí ninja ve vesnici,ale má spoustu cakry k pouzití a nikdy se nevzdává.
Dvanáct let predtím nez Naruto absolvoval akademii, devítiocasý démon Kyuubi napadl listovou vesnici. Ctvrtý Hokage jen zvládl vytvorit pecet devítiocasého démona, lisky, na Narutovi - ale uz nemohl prezít boj sám(zapecetovaci jutsu nemuze nikdo prezit….napr jak ho pouzil potom treti hokage na orochimara,taky umrel)
Ctvrtý hokage chtel, aby ostatní Naruta videli jako hrdinu, chlapce, který zachránil vesnici pred devítiocasým démonem. Ale bohuzel se to nestalo. Mnoho starsích vesnicanu videlo Naruta jako samotného devítiocasého a nenávideli ho za to. Kvuli tomu, Naruto zoufale hledal uznání jeho existence,A proto delal vtípky a kazdému rikal, ze jednou bude Hokage téhle vesnice.
První clovek, který uznal Narutovu existenci je jeho ucitel Iruka. Iruka se vzdy staral o Naruta a ucil ho cenit si zivota.I kdyz to nevypadalo, bez nej by Naruto pravdepodobne nebyl, kde je.
V boji Naruto není ten, kterého bysme mohli nazvat géniem. Je spís typ, který obviní svého oponenta, ackoli nekdy má Naruto momenty, kdy prichází s klamnou taktikou. Ale Naruta není dobre podcenovat. Má mnoho cakry k pouzití, zvlást kdyz se z peceti zacne proudit Kyuubiova cakra. Tento obrovský zdroj cakry ho delá zbesilým a pomohl mu vyvolat Gamabuntu(kyuichose no jutsu)
Haruno Sakura
Poprvé se objevila v: tretí kapitole
Vek: 12,pak 13
Klan: zádný
Vesnice: skrytá listová vesnice
Pozice: genin
Dabovala(v anime): Chie Nakamura
Techniky: zadny…… asi jenom henge a tak,ty obycejny…..(ty lecitelsky,potom,nepocitam)
Sakura je ve stejném týmu jako Naruto a Sasuke, dalsí z Kakashiho studentu. Krome toho je jednou z hlavních postav seriálu. Na zacátku hraje velmi dulezitou roli. Kdyz jsme ji videli, v podstate se soustredíme na její lasku k Sasukemu. Postupem príbehem je stále silnejsí.
Je to velmi chytrá studentka a absolvovala akademii s jednemi z nejvyssich znamek. Perfektne ovládá svou cakru, ale nemá na to stát se dobrým ninjou. Nemá zádnou výjimecnou schopnost. Ale Kakashi rekl ze má nadání v genjutsu. Potom se projeví i její nadání jako lécitelsky ninja,kdyz bude trenovat pod Tsunade.
Má docela zajímavý príbeh s Ino. Sakura mela potíze se svým velkým celem, kdyz byla malá. Ino byla jedna z prvních prátel které mela. Ino totiz rekla, ze nemá tak moc velké celo,jen se jí posmívají proto,protoze ho schovava…. Také rekla: ' Sakuro, vyrostes jednou v nádherný kvet ' Od tohoto dne se z nich staly nejlepsí prítelkyne.
Ale v den kdy Sakura rekla Ino, ze je taky zamilovaná do Sasukeho…..od toho dne uz z nich nebyly kamaradky,ale rivalky,které bojují o Sasukeho pozornost a lásku. Ted, kdyz Sakura potká Ino, ríká jí: ' Ino prasecino…' Ale Sakura podstoupí nejaké zmeny.Její posedlost Sasukem se zmensí( - ne láska, ale to:porad sasuke-kun sem a sasuke-kun tam….) a její respekt -outsiderum- Narutovi a Leemu vzroste. Ale i ona si získá respekt od nejakých lidí.Obcas trochu závidí a myslí si, ze ona muze být nejlepsí,anebo se snazi prizabit Naruta.(kterej si zato vetsinou muze sam)
Hatake Kakashi
Poprvé se objevil ve: ctvrté kapitole
Vek: 26
Klan: zádný
Vesnice: skrytá listová vesnice
Pozice: jounin
Daboval(v anime): Kazuhiko Inoue
Techniky: Doton Shinjuu Zanshuu no Jutsu, Sennen Goroshi(tisíc let bolesti), Sharingan, Kanashibari no jutsu, Fuuja Houin, Chidori, Kage bunshin no jutsu, Doton Tsuiga no Jutsu, Mizu bunshin no jutsu(vodní klon), Suiton Daibakufu no Jutsu, Suiton Suiryuudan no Jutsu, Kyuichose No Jutsu, … (asi tak tisíc dalsich,které zkopiroval svým sharinganem)
Kakashi je Narutuv, Sakurin a Sasukeho sensei. Je známý po celém svete také pod jménem The Copy ninja sharingan Kakashi (cesky to zni hrozne) a kolují povesti ze zvládne víc nez 1000 jutsu.
Kakashi je velmi silný jounin.Je velmi uvolnený a nekdy dokonce váhavý. Rád cte jeho romantickou (nebo horsí?….spis horsi kdyz to pise jiraiya=))) knihu Come come paradise.Nicméne v tomto prípade vzhled muze mást. Kdyz byl Kakashi mladý, jeho senseiem byl ctvrtý Hokage.
Kakashi je dobrý, ale velmi prísný ucitel.Krome Narutova týmu nikoho nenechal projít, aby se stal geninem. Pouzívá k tomu stejné techniky jako tretí a ctvrtý hokage a predevsím zduraznuje týmovou práci.Domnívá se, ze kdo neuznává týmovou práci, nemuze být dobrým ninjou.
Kakashi má sharingan jen na jednom oku. Je to neobvyklé protoze vetsinou sharinganu bývá na obou ocích a mivaji ho jen clenove klanu Uchiha. Zajímavé na tom je ze ho mel chirurgicky prioperován od jeho kamaráda Uchiha Obito,který zemrel v boji se skrytou kamenou.
Sharingan dává Kakashimu výhodu v boji.Je schopen precíst a okopírovat pohyby svého oponenta.Kakashiho pohyby jsou okopírovány od ostatních ninju(jak rikal zabuza).Jedinou výjimkou je chidori. Chidori je Kakashiho jediná originalní technika.
Hyuuga Hinata
Poprve se objevila v: 34 kapitole
Vek: 12 pak 13
Klan: Hyuuga klan
Vesnice: skryta listova vesnice
Pozice: genin
Namluvila: Nana Mizuki
Techniky: byakugan, …
Hyuga Hinata patri do hlavni rodiny Hyuuga klanu a je dcerou Hyuuga Hiashiho, Nejiho strycka. Je velmi placha a ma velmi nizke sebevedomi. Libi se ji Naruto a chova se velmi stydlive, kdyz se ocitne v jeho blizkosti. Hinata nikdy nechtela byt zas az tak dobrym ninjou, ale snazi se pomahat jinym lidem. Rozhodne je lepsi v delani domacich praci nez v boji a castokrat se to ukazuje i v serialu
Sarutobi
Poprve se objevil v: 1 kapitole
Vek: 68
Klan: n/a
Vesnice: skryta listova vesnice
Pozice: treti hokage
Daboval: n/a
Techniky: Shuriken Kage Bunshin no Jutsu, Fuuinjutsu Shiki Fuujin, Doton Doryuuheki, Katon, Karyuu Endan, Kyuichose No Jutsu(opice), Karyuudan, Doton,Doryuudan, Doton,Doryuu Taiga, …
Je to treti hokage skryte listove. Je mu uz 68 let a je to podruhe co se stal hokagem, protoze ctvrty hokage zemrel, kdyz uveznil Kyuubiho.Byl to ucitel senninu, nejzanemjsiho tymu v okoli, ale vsichni tri opustili Konohu. Je první, kdo vymyslel 'rolnickovy trenink' , který delal tym 7 (Naruto, Sakura a Sasuke). Je to velmi dobry clovek, který chce ochranit vesnici a kazdeho vesnicana pred nebezpecim. Je velmi moudry. Kdyz byl hokagem, Konoha jen vzkvetala. Protoze zna vsechny jutsu, která se v Konoze objevila, lide mu rikaji 'Profesor'.
V chuuninske zkousce, které se ucastnil Naruto, Orochimaru uzavrel dohodu s pisecnou a spolu napadli Konohu a Orochimaru zaneprazdnil Sarutobiho v boji jeden-na-jednoho. Orochimaru vyvolal prvniho a druheho hokage, aby bojovali proti Sarutobiovi. Sarutobi nakonec zemrel, ale vzal si s sebou cást Orochimarovi duse a jeho schopnost delat jutsu tak byla nulova. Sarutobi vsak zemrel tak jak si pral, polozil zivot za zachranu Konohy.
Sarutobi je Konohamaruv dedecek a chce, aby jeho vnuk byl jednoho dne silnym a skvelym ninjou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.